Odnowiona Sala

Nowa sala, nowa jakość, nowe możliwości.

Jagiellonia Judo Club Białystok zaprasza na treningi!

 

Mikołajki z Judo w Jagiellonia Judo Club Białystok

W dniu 5 grudnia 2015 w naszym klubie, przy pomocy finansowej Prezydenta Miasta Białegostoku, zorganizowaliśmy mini turniej judo „Mikołajki z Judo”. Impreza była skierowana do naszych najmłodszych podopiecznych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w parterze, tocząc zacięte walki przy dużym dopingu zgromadzonych widzów. Oprócz medali wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali drobne upominki okolicznościowe.

Poniżej prezentujemy klasyfikację medalową:

Więcej…

 

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Judo - Białystok 2015

Zawody zorganizowano w dniu 21.11.2015r. w dwóch kategoriach wiekowych Grupa I rocznik 2003-2004 i Grupa II rocznik 2005-2006 przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Białegostoku, Zarządu Województwa Podlaskiego oraz sponsorów: UNIQA TU S.A., Selgros Cash & Carry, Multi Auto Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Hondy, ZTK Micom.

W turnieju wystartowali reprezentanci 12 klubów z Polski i z zagranicy.

Komunikat końcowy


 

Jagiellonia Judo Club na Mistrzostwach Polski Policji

W dniu 23.10.2015 w Legionowie odbywały się Mistrzostwa Polski Policji w Judo. Oprócz policjantów w zawodach wystartowali reprezentanci m.in. Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Więziennej oraz Biura Ochrony Rządu. Wśród uczestników nie zabrakło także wychowanka Jagiellonia Judo Club Białystok Tomasza Deca, na co dzień pracującego jako funkcjonariusz BOR. Tomasz Dec w kategorii -90kg uplasował się na 5 miejscu nieznacznie przegrywając decydującą walkę o 3 miejsce.
Gratulujemy.
 
Więcej artykułów…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 24

Reklama
Reklama
No images