Cenne medale w konfrontacji ze wschodem

Kolejny raz nasi zawodnicy, a w szczególności dziewczęta (Sara Dziemiańczyk i Emilia Łuszczewska) pokazali pazur zajmując cenne pozycje medalowe w międzynarodowej konfrontacji. Historia ostatnich turniejów wskazuje silną dominację judoków zza naszej wschodniej granicy. Litwini , Rosjanie i Białorusini stanowią już większość ilościową, a także dużą siłę jakościową. Tym bardziej cieszy dobry poziom naszej kadry, która tym razem toczyła walki o prymat nie tylko z rodakami, ale w szczególności z Litwinami, którzy znaczną grupą odwiedzili Łapy ( XII Międzynarodowy Turniej Judo   im. A. Laszuka).

Nasi medaliści:

I miejsce : Sara Dziemiańczyk

II miejsce: Emilia Łuszczewska, Daniel Misiewicz

III miejsce:  Kacper Nosko , Kamil Łuszczewski, Karina Dudzińska, Julia Stankiewicz

 

Międzynarodowy Turniej Judo im. Leszka Piekarskiego

Osiem medali wywalczyli zawodnicy Jagiellonia Judo Club Białystok na międzynarodowych zawodach im. Leszka Piekarskiego w Białymstoku (17-18.10.2015).

I miejsce: Łuszczewska Emilia

II miejsce: Dziemiańczyk Sara, Osiekowicz Bruno, Dudzińska Karina

III miejsce: Domysławska Anna, Wądołowska Wiktoria, Stankiewicz Julia, Łuszczewski Kamil

Gratulacje!!!

 

Srebrny medal Sary

Sara Dziemiańczyk (kat. -48kg) zdobyła srebrny medal podczas rozgrywanych w Warszawie Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek. Tuż za podium, na czwartym miejscu, uplasowała się debiutująca w tej kategorii wiekowej Anna Domysławska (kat. -57kg).

Gratulujemy!

 

Jarmark Dominikański

Ostatniej niedzieli na Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy, zawodnicy Jagiellonia Judo Club Białystok aktywnie uczestniczyli w propagowaniu metod ograniczania skutków upadków, a także prostych technik samoobrony. Podczas całej imprezy przeszkoliliśmy ponad 200 osób. Dziękujemy za zainteresowanie.

 
Więcej artykułów…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 24

Reklama
Reklama
No images