Jagiellonia Judo Club włącza się w akcję przeciwko dopalaczom

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Kliknij więcej:

 

Więcej…

 

Judocy w Przedszkolu

W ramach obchodów 25 lecia istnienia Przedszkola Samorządowego nr 79 w Białymstoku oraz uroczystego nadania nazwy „Konwaliowy Zakątek” nasi najmłodsi podopieczni uczestniczyli w pokazie judo. Mali judocy zaprezentowali, licznie zgromadzonej publiczności, umiejętności bezpiecznego wykonywania padów, przewrotów gimnastycznych oraz technik judo wykonywanych w parterze. Za swój pierwszy, publiczny występ zawodnicy zebrali gromkie brawa i pochwały. Serdecznie dziękujemy Pani Jadwidze Okołowicz- Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 79 „Konwaliowy Zakątek” za zaproszenie.

 

Lekcja japońskiego w najlepszym wydaniu

Trenerzy i zawodnicy naszego klubu odwiedzili Kraj Kwitnącej Wiśni. Na mapie celów był oczywiście Tokijski Kodokan. „Osoba”  Jigoro Kano przywitała nas już przed budynkiem. Atmosfera tego magicznego miejsca powodowała ,że z każdą chwilą narastała ekscytacja z możliwości udziału w zajęciach najsłynniejszej szkoły judo. Jeszcze tylko wypełnienie deklaracji i mogliśmy stanąć na macie słynnego Instytutu. Przez kilka godzin delektowaliśmy się treningami trzech rożnych grup zawodniczych i w końcu sami odebraliśmy dwugodzinną lekcję pokory na ziemi japońskiej. Było naprawdę warto.

 

Waleczne Dziewczyny

Dobry start odnotowały reprezentantki naszego klubu na turnieju East Judo Open w Białymstoku. W silnej obsadzie zawodniczki Jagiellonia Judo Club Białystok stoczyły świetne pojedynki lokując się na miejscach medalowych i punktowanych. Gratulujemy!

I Miejsce:

Emilia Łuszczewska

Dominika Fiedorowicz

III Miejsce:

Anna Domysławska

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 24

Reklama
Reklama
No images