Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Judo - Białystok 2015

Zawody zorganizowano w dniu 21.11.2015r. w dwóch kategoriach wiekowych Grupa I rocznik 2003-2004 i Grupa II rocznik 2005-2006 przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Białegostoku, Zarządu Województwa Podlaskiego oraz sponsorów: UNIQA TU S.A., Selgros Cash & Carry, Multi Auto Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Hondy, ZTK Micom.

W turnieju wystartowali reprezentanci 12 klubów z Polski i z zagranicy.

Komunikat końcowy


 

Jagiellonia Judo Club na Mistrzostwach Polski Policji

W dniu 23.10.2015 w Legionowie odbywały się Mistrzostwa Polski Policji w Judo. Oprócz policjantów w zawodach wystartowali reprezentanci m.in. Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Więziennej oraz Biura Ochrony Rządu. Wśród uczestników nie zabrakło także wychowanka Jagiellonia Judo Club Białystok Tomasza Deca, na co dzień pracującego jako funkcjonariusz BOR. Tomasz Dec w kategorii -90kg uplasował się na 5 miejscu nieznacznie przegrywając decydującą walkę o 3 miejsce.
Gratulujemy.
 

Cenne medale w konfrontacji ze wschodem

Kolejny raz nasi zawodnicy, a w szczególności dziewczęta (Sara Dziemiańczyk i Emilia Łuszczewska) pokazali pazur zajmując cenne pozycje medalowe w międzynarodowej konfrontacji. Historia ostatnich turniejów wskazuje silną dominację judoków zza naszej wschodniej granicy. Litwini , Rosjanie i Białorusini stanowią już większość ilościową, a także dużą siłę jakościową. Tym bardziej cieszy dobry poziom naszej kadry, która tym razem toczyła walki o prymat nie tylko z rodakami, ale w szczególności z Litwinami, którzy znaczną grupą odwiedzili Łapy ( XII Międzynarodowy Turniej Judo   im. A. Laszuka).

Nasi medaliści:

I miejsce : Sara Dziemiańczyk

II miejsce: Emilia Łuszczewska, Daniel Misiewicz

III miejsce:  Kacper Nosko , Kamil Łuszczewski, Karina Dudzińska, Julia Stankiewicz

 

Międzynarodowy Turniej Judo im. Leszka Piekarskiego

Osiem medali wywalczyli zawodnicy Jagiellonia Judo Club Białystok na międzynarodowych zawodach im. Leszka Piekarskiego w Białymstoku (17-18.10.2015).

I miejsce: Łuszczewska Emilia

II miejsce: Dziemiańczyk Sara, Osiekowicz Bruno, Dudzińska Karina

III miejsce: Domysławska Anna, Wądołowska Wiktoria, Stankiewicz Julia, Łuszczewski Kamil

Gratulacje!!!

 
Więcej artykułów…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 25

Reklama
Reklama
No images