Lekcja japońskiego w najlepszym wydaniu

Trenerzy i zawodnicy naszego klubu odwiedzili Kraj Kwitnącej Wiśni. Na mapie celów był oczywiście Tokijski Kodokan. „Osoba”  Jigoro Kano przywitała nas już przed budynkiem. Atmosfera tego magicznego miejsca powodowała ,że z każdą chwilą narastała ekscytacja z możliwości udziału w zajęciach najsłynniejszej szkoły judo. Jeszcze tylko wypełnienie deklaracji i mogliśmy stanąć na macie słynnego Instytutu. Przez kilka godzin delektowaliśmy się treningami trzech rożnych grup zawodniczych i w końcu sami odebraliśmy dwugodzinną lekcję pokory na ziemi japońskiej. Było naprawdę warto.

 

Waleczne Dziewczyny

Dobry start odnotowały reprezentantki naszego klubu na turnieju East Judo Open w Białymstoku. W silnej obsadzie zawodniczki Jagiellonia Judo Club Białystok stoczyły świetne pojedynki lokując się na miejscach medalowych i punktowanych. Gratulujemy!

I Miejsce:

Emilia Łuszczewska

Dominika Fiedorowicz

III Miejsce:

Anna Domysławska

 

Wychowankowie Ośrodka im. Waldemara Kikolskiego w akcji

W tym tygodniu po raz kolejny do naszego Klubu zaprosiliśmy wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku. Cykliczne zajęcia wzbudzają wiele emocji oraz pomagają uczestnikom poznać kolejne elementy treningu Judo. Było nam niezmiernie miło gościć podopiecznych tej specjalistycznej placówki. Zapraszamy serdecznie ponownie. Poniżej zdjęcia z treningu.

 

Wspaniałe zawody, radość dzieci!

Tradycyjnie  w końcówce listopada (22.11.2014) odbył się Podlaski Międzywojewódzki Turniej Judo organizowany przez nasz Klub. Do zawodów zaprosiliśmy dzieci w przedziale wiekowym 2002-2005. Kameralna, domowa atmosfera przyciąga rokrocznie sporą grupę zawodników wraz z rodzinami. Pomoc  sprawdzonych sponsorów, władz miejskich i wojewódzkich, oraz rodziców powoduje, że z zapartym tchem wszyscy możemy podziwiać zaangażowanie  i rozwój sportowy najmłodszych.Cieszymy się, że możemy aktywnie uczestniczyć w tym corocznym jesiennym święcie naszych milusińskich! W załączniku miejsca medalowe osiągnięte przez startujących zawodników oraz relacja TVP.

http://www.tvp.pl/bialystok/sportowe/sport/wideo/22112014/17762615

 

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 
Więcej artykułów…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 25

Reklama
Reklama
No images