Medale w Warszawie

Z dwoma brązowymi medalami wrócili z Warszawy reprezentanci Jagiellonia Judo Club Białystok. Podczas rozegranego XVI Ogólnopolskiego Turnieju Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości – Rembertów 2011 na podium staneły (kliknij więcej).

 

 

Więcej…

 

Medale w Łapach

Z czterema medalami wrócili nasi reprezentanci z Międzynarodowego Turnieju Judo im. Antoniego Laszuka w Łapach. W dniu 29.10.2011 na podium stanęły (więcej):

 

Więcej…

 

Udany start w Krainie Vikingów

Eskapada na turniej w Danii zakończyła się dużym sukcesem naszej ekipy. W silnie obsadzonych międzynarodowych zawodach w Kopenhadze (01.10.2011) zdobyliśmy dwa cenne medale:
Złotym medalistą został Paweł Roszkowski zwyciężając kolejno rywali z Danii, Holandii, Szwecji i Niemiec. Wartym odnotowania jest fakt, że wszystkie zacięte walki zwyciężył przed czasem otrzymując gromkie brawa od publiczności. W kategorii dziewcząt na drugiej pozycji rywalizację zakończyła Patrycja Laszewska ulegając jedynie  zawodniczce ze Szwecji. Tuż za podium znalazł się Grzegorz Samuk (15), który zajął 4 miejsce walcząc ze starszymi i bardziej utytułowanymi rywalami (kategoria U-18). Gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję kontynuować zapoczątkowaną w efektowny sposób współpracę z klubami skandynawskimi.


 

Medale młodzików

Medale młodzików

Z dwoma medalami wrócili reprezentanci naszego klubu z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Judo. W zawodach rozegranych w dniu 17.09.2011r. w Warszawie brązowe medale wywalczyli:

Natalia Malesza w kat. -57 kg

Jakub Trofimowicz w kat. -81 kg.

Gratulujemy!

 

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 25

Reklama
Reklama
No images