Medalowe prezenty „Gwiazdkowe” z Turnieju Judo im. Leszka Piekarskiego

18 grudnia 2010 w Akademickim Centrum Sportu Politechniki Białostockiej rozegrany został Turniej Judo im. Leszka Piekarskiego. Motywem przewodnim współzawodnictwa była 50 rocznica założenia pierwszej na Podlasiu sekcji Judo oraz osoba prekursora tej dyscypliny na naszym terenie. Nasi zawodnicy odnotowali udany start i zdobyli 16 miejsc medalowych w różnych kategoriach wiekowych i wagowych:

 

Aby zobaczyć medalistów kliknij WIĘCEJ

  

Więcej…

 

II Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Judo Dzieci

W dniu 27.11.2010 odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Judo Dzieci. W dwóch kategoriach wiekowych wystartowało blisko 150 zawodniczek i zawodników z wszystkich liczących się klubów województwa podlaskiego, a także lubelskiego. Organizatorem turnieju był klub Jagiellonia Judo Club Białystok.

Więcej…

 

Medale w Dzień Niepodległości

Udany start naszych podopiecznych w dniu 11.11.2010 w Warszawie. Z  XV Ogólnopolskiego Turnieju Judo Dzieci z okazji święta „Dnia Niepodległości” – Rembertów 2010 reprezentanci Jagiellonia Judo Club Białystok przywieźli 3 medale.

Srebrny medal:

Przemysław Terpiłowski    w kategorii -66kg

Brązowy medal:

Natalia Malesza                  w kategorii -57kg

Mateusz Andruszewicz     w kategorii -60kg

 

Sukces w Lublinie

Reprezentanci naszego klubu zdobyli 7 medali w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Judo rozegranych w dniu 23.10.2010 w Lublinie. W zawodach wystartowało około 200 zawodniczek i zawodników z 22 klubów z Polski i Ukrainy.

 Największy sukces zanotował Grzegorz Samuk, który wygrał wszystkie walki przed upływem regulaminowego czasu i został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii młodzików.

Kliknij na przycisk, aby zobaczyć naszych medalistów.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 25

Reklama
Reklama
No images