Sukces w Lublinie

Reprezentanci naszego klubu zdobyli 7 medali w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Judo rozegranych w dniu 23.10.2010 w Lublinie. W zawodach wystartowało około 200 zawodniczek i zawodników z 22 klubów z Polski i Ukrainy.

 Największy sukces zanotował Grzegorz Samuk, który wygrał wszystkie walki przed upływem regulaminowego czasu i został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii młodzików.

Kliknij na przycisk, aby zobaczyć naszych medalistów.

Więcej…

 

Złoto Grzegorza!

Sukcesem zakończył się wyjazd reprezentatnta naszego klubu na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Warszawie w dniu 18.09.2010. W kategorii -81kg Grzegorz Samuk wywalczył złoty medal wygrywając wszystkie walki przed upływem regulaminowego czasu. W tej kategorii wagowej rywalizowało 9 zawodników.  

Gratulujemy!

Więcej…

 

Pokaz Judo na Rynku Kościuszki

 Zawodnicy Jagiellonia Judo Club Białystok w dniu 4 lipca 2010 r. uczestniczyli w pokazie sztuk walki na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Nasz klub reprezentowali doświadczeni zawodnicy i zawodniczki.

Więcej…

 

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju "Żoliborz CUP"

Z 6 medalami wrócili judocy Klubu Sportowego Jagiellonia Judo Club Białystok z Ogólnopolskiego Turnieju Judo „ŻOLIBORZ JUDO CUP 2010” dzieci U-13 i młodzików U-15 rozegranego w dniu 12 czerwca 2010r. w Warszawie.

Więcej...

 

<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 25

Reklama
Reklama
No images